Shkabaj lajme shqip

Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. From Shkabaj : Aplikacioni Shkabaj ju mundson t: Dgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipria , Maqedonia, dhe vende tjera Shikoni mijra video on-demand Lexoni, dgjoni, apo shikoni lajmet dhe shprdani ato me miqt tuaj Informohuni me motin nga t gjitha qytetet shqiptare Lexoni Horoskopin E shum t . Lekaj thotë se të gjitha rrugët janë të kalueshme. Situata pas reshjeve të mbrëmshme të borës, e në disa vende edhe të shiut, në rrugët nacionale dhe rajonale.

Ky do të jetë “viti i ferrit”.

Ai konsiderohet parashikuesi më i famshëm i të gjitha kohëve. Mishel de Nostredame, që e latinizoi emrin e tij në. Hakmarrje brenda pak . Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha. Tre persona janë lënduar rëndë sot në orët e pasdites gjatë një aksident trafiku në fshatin Shkabaj të kryeqytetit. Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Shkabaj të Obiliqit.

Mësohet se deri te aksidenti ka ardhur pasi që ngasësi i veturës i markës Golf ka. Kryeministri serb Vuçiç me baba shqiptar?

RTV Ora News- Lajmi i fundit- – Duration: 1:34. Mascherano largohet në janar, këta dy lojtarë mund ta zëvendësojnë atë. Mesfushori i Interit: Shkuam në Juventus për të fituar. Gazetari kosovar Nebi Qena – protagonist global i konfliktit në Izrael. Si filluan fërkimet në VV – sipas Vllasit.

Theret me thikë një vjeçar në Prishtinë. Komuna e Prishtinës: Të gjitha rrugët janë të kalueshme. Bora e dendur vështirëson trafikun . Top Lajmet më të lexuara në . Policia ka konfirmuar aksidentin e ndodhur sot rreth orës 12:në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë , saktësisht në fshatin Shkabaj , ku për. Shkabaj was not featured in iOS in Deutschland on However, featured in other countries,. Vergangenheit vermutlich sogar noch in weiteren.

Weitere Informationen. App Store-Optimierung. Welche Wörter werden bei der . Overall rating of apk of Shkabaj is 4. Total number of five star reviews received: 384. This app has been rated 1 .

Në këtë rubrikë mund të lexoni lajme të ndryshme nga vendi, rajoni dhe bota. Musik spielt in Albanien traditionell eine sehr große Rolle. Bis heute ist sie stark mit einer nach wie vor sehr lebendigen Folklore verbunden. Große Feste wie zum Beispiel Hochzeiten oder Volksfeste sind ohne Gesang, Musik und traditionellen Tanz kaum vorstellbar. Ein weiterer wichtiger Bestandteil der Folklore ist dabei . Ky investim infrastrukturor është njëri ndër më të rëndësishmit të ndërmarrë në Kosovë, dhe bën pjesë në përpjekjet e Qeverisë për.

Ky projekt do i rrisë sasitë e ujit, ku faza e-I- parë do . Fabrikës për përpunimin e ujit në Shkabaj.

Recent Posts
Archives